Suresi.com.tr

Ana sayfa » İletişim

İletişim

Hakkımızda

Suresi.com.tr olarak tüm Kuranı Kerim surelerini, meallerini, faziletlerini, tefsirlerini, Türkçe ve Arapça okunuşlarını, dinlemeniz için ses kayıtlarını bir araya topladık ve sizlerin özgür kullanımına sunduk. Amacımız herkesin istediği sure ile ilgili bilgilere kolayca ulaşması ve istediği sureyi kolay bir şekilde okuyabilmesi ve dilerse de dinleyebilmesi.

İletişim

[email protected] mail adresini kullanarak tüm görüş, öneri ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz.

Ek olarak https://www.facebook.com/suresicomtr/, https://www.instagram.com/suresi.com.tr/ ve https://twitter.com/Suresicomtr adreslerinden sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, istek ve dileklerinizi bu platformlar üzerinden iletebilirsiniz.

Sitede yer alan reklamlar

Sitemizde yer alan reklamlar reklam politikası gereği kullanıcılara göre Google Adsense tarafından otomatik olarak gelmektedir.

Bu nedenle rahatsız edici, sitemize yakışmadığını düşündüğünüz reklamları lütfen bizlere iletin. Bize iletilen rahatsız edici reklamları sürekli engellemeye çalışmaktayız.

Ayrıca bu platformda reklam olmasının tek nedeninin bu platformu ayakta tutabilmek için gerekli giderlerin karşılanabilmesi olduğunu bilmenizi isteriz.

Creative Commons Lisansı
Bu eser Creative Commons Atıf-AynıLisanslaPaylaş 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır. Suresi.com.tr - 2020